Thumbor Effects (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Filters
cs: Filtry
