Thumbor Effects (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Filters
he: מסננים
