Thumbor Effects (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Filters
be: Фільтры
