Thumbor Effects (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
