Thumbor Effects (8.x-1.6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
