Thumbor Effects (8.x-1.7) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།
