Thumbor Effects (8.x-1.9) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Filters
ast: Filtros
