Thumbor Effects (8.x-1.9) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Filters
is: Síur
