Thumbor Effects (8.x-1.9) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Filters
sk: Filtre
