Thumbor Effects Crop (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Media
el: Μέσα

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση
