Thumbor Effects Crop (2.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Media
fa: رسانه

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر
