Thumbor Effects Crop (2.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Media
pt: Mídia

en: Orientation
pt: Orientação

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Landscape
pt: Paisagem

en: Portrait
pt: Retrato

en: Aspect ratio
pt: Aspecto proporcional

en: Progress indicator
pt: Indicador de progresso

en: Preview image style
pt: Visualizar estilo da imagem
