Thumbor Effects Crop (2.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Orientation
sv: Orientering

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: Aspect ratio
sv: Bildförhållande

en: Progress indicator
sv: Förloppsindikator

en: Preview image style
sv: Förhandsgranska bildstil
