Thumbor Effects Crop (2.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Media
es: Multimedia

en: Orientation
es: Orientación

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Landscape
es: Apaisado

en: Portrait
es: Vertical

en: Aspect ratio
es: Relación de aspecto

en: Progress indicator
es: Indicador de progreso

en: Preview image style
es: Vista previa de estilo de imagen
