Thumbor Effects Crop (2.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Media
et: Meedia

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil
