Thumbor Effects Crop (2.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە
