Thumbor Effects Crop (2.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Media
tr: Medya

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Progress indicator
tr: İlerleme göstergesi

en: Preview image style
tr: Resim stilini önizle
