Thumbor Effects Crop (2.1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Media
ar: ميديا

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية

en: Progress indicator
ar: مؤشر التقدم

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة
