Thumbor Effects Crop (2.1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Media
be: Мультымедыя

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы
