Thumbor Effects Crop (2.1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Media
ca: Multimèdia

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge
