Thumbor Effects Crop (2.1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Media
he: מדיה

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה
