Thumbor Effects Crop (2.1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Media
hu: Média

en: Orientation
hu: Tájolás

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus
