Thumbor Effects Crop (2.1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Media
ja: メディア

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: Progress indicator
ja: 進捗状況の表示

en: Preview image style
ja: 画像スタイルのプレビュー
