Thumbor Effects Crop (2.1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Media
km: មេឌៀ

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Progress indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​វឌ្ឍនភាព

en: Preview image style
km: មើល​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព​ជា​មុន
