Thumbor Effects Crop (2.1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Orientation
pl: Orientacja

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Aspect ratio
pl: Proporcje

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka
