Thumbor Effects Crop (2.1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Media
uk: Медіа

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Aspect ratio
uk: Пропорції

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення
