Thumbor Effects Crop (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Progress indicator
da: Fremdriftsindikator

en: Preview image style
da: Vis eksempel på format
