Thumbor Effects Crop (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Media
gl: Medios

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe
