Thumbor Effects Crop (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Media
de: Medien

en: Orientation
de: Ausrichtung

en: About
de: Über

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Landscape
de: Querformat

en: Portrait
de: Hochformat

en: Aspect ratio
de: Seitenverhältnis

en: Progress indicator
de: Fortschrittsanzeige

en: Preview image style
de: Bildstil-Vorschau
