Thumbor Effects Crop (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Media
cs: Média

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku
