Thumbor Effects Crop (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Media
hr: Mediji

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike
