Thumbor Effects Crop (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Media
lv: Multivide

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu
