Thumbor Effects Crop (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Aspect ratio
nl: Beeldverhouding

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven
