Thumbor Effects Crop (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Media
oc: Mèdia

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge
