Thumbor Effects Crop (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Media
sk: Médiá

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku
