Thunder (6.0.0) - en to kk translation catalogue (52 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Article
kk: Мақала

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Overview
kk: Шолу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Picture
kk: Сүрет

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Configure permissions
kk: Рұқсаттарды теңшелеу

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Twitter
kk: Твиттер

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">сөндірулі</span>)

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Add new content
kk: Жаңа контент қосу

en: The installation has encountered an error.
kk: Қондыру барысында қате табылды.

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: @type: reverted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясына қайтарылды.

en: Revert to earlier revision
kk: Ескі ревизияны қайтару
