Thunder (6.1.4) - en to jv translation catalogue (78 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Article
jv: Artikel

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Overview
jv: Sekilas

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Help
jv: Pitulungan

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: Picture
jv: Gambar

en: type
jv: tipe

en: Promoted
jv: Promosikna

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: All
jv: Kabèh

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Advanced
jv: Mahir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: User login
jv: Login panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Configure permissions
jv: Konfigurasi kawenangan

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Sticky
jv: Pucuk

en: URL path settings
jv: Sétingan URL path

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
jv: @module (<span class="admin-disabled">mati</span>)

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Add new content
jv: Tambah kontén anyar

en: Main menu
jv: Menu utama

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: The installation has encountered an error.
jv: Instalasi nemoknā kesalahan.

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
jv: @type: dibaléknā %title revisi %revision.

en: Revert to earlier revision
jv: Baléknā nang revisi terakhir

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: wide
jv: āmbā

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Asc
jv: Urut Maju
