Thunder (6.2.1) - en to ca translation catalogue (177 entries)

en: tags
ca: etiquetes

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Depth
ca: Profunditat

en: Field
ca: Camp

en: Help
ca: Ajuda

en: True
ca: Cert

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Galleries
ca: Galeries

en: Menu
ca: Menú

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Picture
ca: Imatge

en: type
ca: tipus

en: Promoted
ca: Promogut

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: status
ca: estat

en: All
ca: Tot

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Inline
ca: En línia

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Gallery
ca: Galeria

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Advanced
ca: Avançat

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Tools
ca: Eines

en: Filters
ca: Filtres

en: Expires
ca: Expira

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Source
ca: Font

en: Limit
ca: Límit

en: Configure permissions
ca: Configura permisos

en: author
ca: autor

en: Entity
ca: Entitat

en: Caption
ca: Subtítol

en: Video
ca: Vídeo

en: Sorting
ca: Ordre

en: Permissions
ca: Permisos

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: URL path settings
ca: Paràmetres del camí URL

en: Administrator
ca: Administrador

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Admin menu
ca: Menú d'administració

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ca: @module (<span class="admin-disabled">desactivat</span>)

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Add new content
ca: Afegeix un contingut nou

en: Menu links
ca: Enllaços de menú

en: Scheduled
ca: Programat

en: Main menu
ca: Menú principal

en: mobile
ca: mòbil

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Content Overview
ca: Informació general del contingut

en: The installation has encountered an error.
ca: La instal·lació ha trobat un error.

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ca: @type: s'ha tornat enrere la revisió %revision del %title.

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: wide
ca: ample

en: Publish on
ca: Publica el

en: Unpublish on
ca: Despublica el

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: revision user
ca: usuari de la revisió

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: No media available.
ca: No hi ha mèdia disponible.

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Sticky status
ca: Estat fixat

en: Master
ca: Mestre

en: Get the actual content from a content revision.
ca: Obté el contingut real a partir d'una revisió de contingut.

en: Sorts
ca: Ordenacions

en: Footer first
ca: Primer peu

en: Footer second
ca: Segon peu

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Scheduled content
ca: Contingut programat

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Footer fourth
ca: Quart peu

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: Promoted to front page status
ca: Estat de promogut a la portada

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: narrow
ca: estret

en: Scheduled Content
ca: Contingut programat

en: Featured top
ca: Destacat superior

en: Featured bottom first
ca: Destacat inferior primer

en: Featured bottom second
ca: Destacat inferior segon

en: Featured bottom third
ca: Destacat inferior tercer

en: Footer fifth
ca: Peu cinquè

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Configure <span class="visually-hidden">the @module module</span>
ca: Configureu <span class="visually-hidden">el mòdul @module</span>

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut

en: Media name
ca: Nom del mèdia

en: Find and manage scheduled content.
ca: Cerqueu i gestioneu el contingut programat.

en: Find and manage scheduled content
ca: Cerqueu i gestioneu el contingut programat

en: User profile tab
ca: Pestanya del perfil d'usuari

en: No scheduled content.
ca: No hi ha contingut programat.

en: Overview of all scheduled content, as a tab on main 'content admin' page
ca: Descripció general de tot el contingut programat, com a pestanya a la pàgina principal de "administració de contingut"

en: Scheduled content tab on user profile, showing just that user's scheduled content
ca: Pestanya de contingut programat al perfil d'usuari, que mostra només el contingut programat d'aquest usuari

en: No scheduled content for user {{ arguments.uid }}
ca: No hi ha contingut programat per a l'usuari {{ arguments.uid }}

en: Collapse / Edit all
ca: Col·lapsa/Edita tot

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
ca: Restaura com a esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
ca: Restaura

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
