Thunder (6.2.2) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: tags
ky: белгилер

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Language
ky: Тил

en: Search
ky: Издөө

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
