Thunder (6.3.3) - en to se translation catalogue (30 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Field
se: Gieddi

en: Help
se: Veahkki

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Picture
se: Govva

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Video
se: Filbma

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
