Thunder (6.3.5) - en to lv translation catalogue (142 entries)

en: tags
lv: birkas

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Article
lv: Raksts

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Depth
lv: Dziļums

en: Field
lv: Lauks

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Galleries
lv: Galerijas

en: Path
lv: Ceļš

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Picture
lv: Attēls

en: type
lv: veids

en: Content type
lv: Satura veids

en: status
lv: statuss

en: All
lv: Visi

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Database
lv: Datubāze

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Gallery
lv: Galerija

en: Authored by
lv: Autors

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Channel
lv: Kanāls

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Tools
lv: Rīki

en: Filters
lv: Filtri

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Token
lv: Marķieris

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Source
lv: Avots

en: Limit
lv: Limits

en: Configure permissions
lv: Konfigurēt tiesības

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Caption
lv: Paraksts

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Editor
lv: Redaktors

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Administrator
lv: Administrators

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Admin menu
lv: Administrēšanas izvēlne

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-disabled">atspējots</span>)

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Add new content
lv: Pievienot jaunu saturu

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: mobile
lv: mobilā

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The installation has encountered an error.
lv: Instalācijas laikā notika kļūda.

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lv: @type: atgriezta %title revīzija %revision.

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Publish on
lv: Publicēt

en: Unpublish on
lv: Atpublicēt

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: No media available.
lv: Nav pieejams neviens medijs.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
