Thunder (6.3.5) - en to ug translation catalogue (68 entries)

en: tags
ug: خەتكۈچلەر

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Article
ug: ماقالە

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Homepage
ug: باش بەت

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Quote
ug: نەقىل

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: status
ug: ھالىتى

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: User login
ug: كىرىش

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Source
ug: مەنبە

en: Configure permissions
ug: ھوقۇقنى تەڭشەش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Caption
ug: تېما

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Menu links
ug: تىزىملىك ئۇلانمىسى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
