Thunder (6.4.3) - en to sl translation catalogue (65 entries)

en: tags
sl: značke

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Article
sl: Članek

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Field
sl: Polje

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Picture
sl: Slika

en: type
sl: tip

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: status
sl: stanje

en: All
sl: Vsi

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Inline
sl: V vrstici

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Authored by
sl: Avtor

en: User login
sl: Prijava

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Filters
sl: Filtri

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Configure permissions
sl: Nastavi pravice

en: Revert
sl: Povrni

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: The installation has encountered an error.
sl: Namestitev je naletela na napako.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sl: %type: posodobljen %title.
