Thunder (6.4.5) - en to eu translation catalogue (121 entries)

en: tags
eu: etiketak

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Article
eu: Artikulua

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Field
eu: Eremua

en: Help
eu: Laguntza

en: True
eu: Egiazkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Path
eu: Bide-izena

en: Menu
eu: Menua

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: Picture
eu: Irudia

en: type
eu: mota

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: status
eu: egoera

en: All
eu: Guztiak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Header
eu: Goiburua

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Term
eu: Termino

en: Term name
eu: Termino izena

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Source
eu: Iturburua

en: Limit
eu: Muga

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Permissions
eu: Baimenak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Taxonomy Terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: URL path settings
eu: URL bide-izenaren ezarpenak

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Admin menu
eu: Kudeatzaile menua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Add new content
eu: Eduki berria sortu

en: Menu links
eu: Menu estekak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: mobile
eu: mugikorra

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: The installation has encountered an error.
eu: Instalazioak errore bat aurkitu du.

en: wide
eu: zabalera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Language type
eu: Hizkuntza mota

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu
