Thunder (6.4.5) - en to sq translation catalogue (57 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Picture
sq: Fotografia

en: type
sq: lloji

en: User
sq: Përdoruesi

en: status
sq: gjendja

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Term name
sq: Emri i termit

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Filters
sq: Filtrat

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Configure permissions
sq: Konfiguro të drejtat

en: Revert
sq: Rikthe

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: URL path settings
sq: Rregullimet e pozicionit të URL

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
sq: @module (<span class="admin-disabled">çaktivizuar</span>)

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: Add new content
sq: Krijo përmbajtje të re

en: The installation has encountered an error.
sq: Instalimi ka ndeshur në një gabim.

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sq: @type: rikthyer %title revizioni %revision.

en: Revert to earlier revision
sq: Rikthe tek një revizion më i hershëm
