Thunder (6.5.1) - en to mg translation catalogue (33 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: type
mg: karazana

en: User
mg: Mpampiasa

en: status
mg: toetra

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Source
mg: Loharano

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: Add new content
mg: Famoroanana lahatsoratra vaovao

en: The installation has encountered an error.
mg: Tsy nahitana olana ny fametrahana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
