Thunder (6.5.3) - en to lt translation catalogue (142 entries)

en: tags
lt: žymės

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Article
lt: Straipsnis

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Depth
lt: Gylis

en: Field
lt: Laukelis

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: type
lt: tipas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: status
lt: būsena

en: All
lt: Visi

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: User login
lt: Nariams

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Source
lt: Šaltinis

en: Limit
lt: Limitas

en: Configure permissions
lt: Konfiguruoti leidimus

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Caption
lt: Antraštė

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Administrator
lt: Administratorius

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Add new content
lt: Pridėti naujo turinio

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: wide
lt: platus

en: Publish on
lt: Publikuoti nuo

en: Unpublish on
lt: Nebepublikuoti nuo

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: No media available.
lt: Nėra galimos media.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Footer fourth
lt: Ketvirta poraštė

en: Featured top
lt: Reklamuojama viršuje

en: Featured bottom first
lt: Reklamuojama apačioje pirma

en: Featured bottom second
lt: Reklamuojama apačioje antra

en: Featured bottom third
lt: Reklamuojama apačioje trečia

en: Footer fifth
lt: Penkta poraštė

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Media Name
lt: Medijos pavadinimas
