Thunder (7.0.0) - en to br translation catalogue (20 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Picture
br: Skeudenn

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Editor
br: Embanner

en: Administrator
br: Melestrer
