Thunder (7.0.0) - en to nl translation catalogue (176 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Article
nl: Artikel

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Quote
nl: Citaat

en: Image
nl: Afbeelding

en: Depth
nl: Diepte

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: True
nl: Waar

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Galleries
nl: Albums

en: Path
nl: Pad

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Text
nl: Tekst

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: All
nl: Alle

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Off
nl: Uit

en: Menu link
nl: Menulink

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Term name
nl: Termnaam

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Gallery
nl: Album

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Desc
nl: Aflopend

en: Table
nl: Tabel

en: Basic
nl: Basis

en: Channel
nl: Kanaal

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Override
nl: Overschrijven

en: Option
nl: Optie

en: Expires
nl: Vervalt

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Source
nl: Bron

en: Limit
nl: Limiet

en: Configure permissions
nl: Toegangsrechten instellen

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Sorting
nl: Sorteren

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Teaser text
nl: Teaser tekst

en: Taxonomy Terms
nl: Taxonomietermen

en: Grid
nl: Raster

en: Editor
nl: Redacteur

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: URL path settings
nl: URL-pad-instellingen

en: Administrator
nl: Beheerder

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: Admin menu
nl: Beheermenu

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-disabled">uitgeschakeld</span>)

en: Portrait
nl: Portret

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Save as
nl: Opslaan als

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Add new content
nl: Inhoud toevoegen

en: Menu links
nl: Menulinks

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Content Overview
nl: Inhoudsoverzicht

en: The installation has encountered an error.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie.

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
nl: @type: %title teruggezet naar revisie %revision.

en: Revert to earlier revision
nl: Vorige revisie terugzetten

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: Publish on
nl: Publiceer op

en: Unpublish on
nl: Depubliceer op

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: No media available.
nl: Geen media beschikbaar.

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Fulltext search
nl: Zoeken in volledige tekst

en: Asc
nl: Oplopend

en: Sticky status
nl: Status vastgeplakt

en: Sorts
nl: Sorteringen

en: Media Field
nl: Mediabestand

en: Media type
nl: Mediatype

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total

en: Language type
nl: Taaltype

en: Langcode
nl: Taalcode

en: Installing additional modules
nl: Extra modules installeren

en: Install additional modules
nl: Extra modules installeren

en: Promoted to front page status
nl: Status aangeraden op de voorpagina

en: Editorial
nl: Redactioneel

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Scheduled Content
nl: Geplande inhoud

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
nl: @type %title is teruggedraaid naar de versie van %revision-date.

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Configure <span class="visually-hidden">the @module module</span>
nl: Configureer <span class="visually-hidden">de @module-module</span>

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Media name
nl: Medianaam

en: Linkit result thumbnail
nl: Linkit resultaat-miniatuurweergave

en: Find and manage scheduled content.
nl: Geplande inhoud zoeken en beheren.

en: Find and manage scheduled content
nl: Geplande inhoud zoeken en beheren

en: No scheduled content.
nl: Geen geplande inhoud.

en: No scheduled content for user {{ arguments.uid }}
nl: Geen geplande inhoud voor gebruiker {{ arguments.uid }}

en: Find and manage media.
nl: Media zoeken en beheren.

en: Locked content
nl: Vergrendelde inhoud

en: Media Name
nl: Medianaam

en: Break lock node
nl: Inhoud ontgrendelen

en: Edit {{ name }}
nl: {{ name }} bewerken

en: The default hreflang sitemap type.
nl: Het standaard hreflang sitemaptype.

en: Widget (table)
nl: Widget (tabel)

en: Delete any file
nl: Alle bestanden verwijderen

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
nl: Herstellen naar Concept

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
nl: Herstellen

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
nl: Nieuw concept maken

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren

en: Delete {{ name }}
nl: {{ name }} verwijderen

en: Scheduled Media
nl: Geplande media

en: Find and manage scheduled media.
nl: Geplande media zoeken en beheren.

en: No scheduled media.
nl: Geen geplande media.

en: Media Overview
nl: Mediaoverzicht

en: No scheduled media for user {{ arguments.uid }}
nl: Geen geplande media voor gebruiker {{ arguments.uid }}

en: Scheduled Media by this user
nl: Geplande media door deze gebruiker

en: Find and manage scheduled taxonomy terms.
nl: Geplande taxonomietermen zoeken en beheren.

en: No scheduled taxonomy terms
nl: Geen geplande taxonomie-termen
