Thunder (7.0.0) - en to tr translation catalogue (157 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Article
tr: Makale

en: Action
tr: Eylem

en: On
tr: Açık

en: Tags
tr: Etiketler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Homepage
tr: Anasayfa

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Quote
tr: Alıntı

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Depth
tr: Derinlik

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Help
tr: Yardım

en: True
tr: Doğru

en: Default
tr: Varsayılan

en: Summary
tr: Özet

en: Galleries
tr: Galeriler

en: Path
tr: Yol

en: Menu
tr: Menü

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Text
tr: Metin

en: Picture
tr: Görsel

en: Promoted
tr: Tanıtılan

en: User
tr: Kullanıcı

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: All
tr: Tümü

en: Add content
tr: İçerik ekle

en: Page
tr: Sayfa

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Database
tr: Veritabanı

en: Off
tr: Kapalı

en: Inline
tr: Satır içi

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Term
tr: Terim

en: Term name
tr: Terim adı

en: Field name
tr: Alan adı

en: Authored by
tr: Yazan

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: Widget
tr: Arayüz kontrolü (widget)

en: Desc
tr: Azalan

en: Table
tr: Tablo

en: Basic
tr: Temel

en: Channel
tr: Kanal

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Override
tr: Varsayılanı değiştir

en: Option
tr: Seçenek

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Token
tr: Simge

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Source
tr: Kaynak

en: Limit
tr: Sınır

en: Configure permissions
tr: Yetkileri ayarla

en: author
tr: yazar

en: Entity
tr: Nesne

en: Revert
tr: Geri al

en: Caption
tr: Başlık

en: Permissions
tr: İzinler

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Anonymous user
tr: Konuk kullanıcı

en: Taxonomy Terms
tr: Sözlük Terimleri

en: Grid
tr: Izgara

en: Editor
tr: Düzenleyici

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Authenticated user
tr: Kimliği doğrulanmış kullanıcı

en: URL path settings
tr: URL yol ayarları

en: Administrator
tr: Yönetici

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Newest first
tr: Önce en yeniler

en: Admin menu
tr: Yönetici menüsü

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
tr: @module (<span class="admin-disabled">devre dışı</span>)

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Save as
tr: Farklı kaydet

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: Add new content
tr: Yeni içerik ekle

en: Menu links
tr: Menü bağlantıları

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: The installation has encountered an error.
tr: Kurulum sırasında hata oluştu.

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: @type: reverted %title revision %revision.
tr: @type: %title içeriğinin %revision sürümü geri alındı.

en: Revert to earlier revision
tr: Eski sürüme geri dön

en: Apply filters
tr: Filtreleri uygula

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Your virtual face or picture.
tr: Sanal yüzünüz ya da resminiz.

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: Find and manage content.
tr: İçeriği bul ve yönet.

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
tr: Benzer konulardaki yazıları kategoriler halinde gruplamak için etiketleri kullanın.

en: No media available.
tr: Ortam yok.

en: Video URL
tr: Video URL adresi

en: Bulk update
tr: Toplu güncelleme

en: Asc
tr: Artan

en: Sticky status
tr: Sabit olma durumu

en: Use different effects depending on whether the image is landscape of portrait shaped. This re-uses other preset definitions, and just chooses between them based on the rule.
tr: Görselin yatay ya da dikey oluşuna bağlı olarak farklı etkiler kullan. Bu diğer önayar tanımlamalarını kullanır ve kurala (rule) dayalı olarak aralarından birini seçer.

en: Master
tr: Ana (master)

en: Sorts
tr: Sıralamalar

en: Media type
tr: Medya tipi

en: Full HTML
tr: Tam HTML

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor

en: Language type
tr: Dil tipi

en: Media Image
tr: Medya Resmi

en: Promoted to front page status
tr: Ön sayfaya yükseltilme durumu

en: Site branding
tr: Site markası

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
tr: @type %title, %revision-date tarihindeki düzeltmeye geri çevrildi.

en: Thumbnail (100×100)
tr: Küçükresim (100x100)

en: Basic HTML
tr: Temel HTML

en: Restricted HTML
tr: Kısıtlı HTML

en: Configure <span class="visually-hidden">the @module module</span>
tr: <span class="visually-hidden">@module modülünü</span> yapılandırın

en: Find and manage content
tr: İçeriği bulun ve yönetin

en: Media name
tr: Medya adı

en: Media Name
tr: Medya Adı

en: Delete any file
tr: Herhangi dosyayı sil

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
tr: Taslak

[ctx: Workflow state label]
en: Published
tr: Yayında

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
tr: Yeni Taslak Oluştur

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
tr: Yayınla
